Zpět

PRODLOUŽENÝ VÍKEND V ZOO, KTERÁ POMÁHÁ

Na konci října se vydáme na místo, kde bydlí zvířata, které byly zachráněny a léčeny v záchranné stanici ČSOP Vlašim, ale pro trvalé následky jejich zranění již nemohou být vypuštěna zpět do volné přírody. A tak si žijí tady, v místní ParaZOO.
VÍCE O AKCI: https://www.tamjdem.cz/cs/prodlouzeny-vikend-v-zoo-ktera-pomaha

Organizátor

Víkendovky Tamjdem

Pořádáme denní, víkendové a až dvoutýdenní dobrovolnické projekty na pomoc různorodým neziskovým organizacím po celé České republice a zájemce vysíláme i do světa. Propojujeme dobrovolníky a neziskové organizace a podporujeme rozvoj neziskového sektoru, aktivní a odpovědné občanské společnosti a dobrovolnických aktivit v ČR i ve světě.

Kolik nás to bude stát

účastnický poplatek
450 Kč

Celkem
450 Kč

Itinerář

CO BUDEME NA VÍKENDOVCE DĚLAT? Víkendovka bude rozdělena do dvou pracovních rovin. V průběhu soboty a neděle budeme pracovat manuálně v ParaZOO v samotné zahradě, pomůžeme s výsadbou rostlin, uklidíme voliéry a zahrady, pokosíme a pohrabeme luky a uklidíme prořezy. V pondělí budeme pomáhat na veřejné akci “Hmyzák”, která proběhne v areálu ParaZOO. Akce je určena pro rodiny s dětmi, bude mít edukační ale i zábavný charakter. Budeme asistovat návštěvníkům ale i organizátorům. Odpoledne po akci pak vyrazíme domů.

SRAZ a DOPRAVA: Potkáme se v pátek, 25. října na Hlavním nádraží v Praze v 18:10, před prodejnou ZOOT. Vlak odjíždí v 18:31 do Benešova u Prahy, kde přestoupíme na vlak do Vlašimi, s příjezdem v 19:51. NÁVRAT: V pondělí, 28. října se vrátíme vlakem do Prahy v 17:27. ADRESA KONÁNÍ AKCE: Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim UBYTOVÁNÍ: Spát budeme přímo v areálu ParaZOO, na postelích. Přines si jenom vlastní spacák. Na místě je teplá voda, toaleta, kuchyňka i wifi. STRAVA: V pátek večer sdílená večeře stylem „jíme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné i s naší svépomocí. CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), spacák, přezůvky, pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé), čelovka. Určitě si přibal dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

PRODLOUŽENÝ VÍKEND V ZOO, KTERÁ POMÁHÁ

25. 10. 2019

Destinace: 

258 01 Vlašim

Délka: 

na 3 dny

Cena: 

450 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

4 až 15 již obsazeno 6

Místo setkání: 

Praha, Hlavní nádraží